Embossed Stainless Steel, Decorative Stainless Steel, Pvd Stainless Steel - Hermes Steel
 • Customer1

  Customer1
 • Customer2

  Customer2
 • Customer3

  Customer3
 • Fabrika etched

  Fabrika etched
 • PVD Fabrika Color

  PVD Fabrika Color
 • Display dhomë

  Display dhomë

Produkte Featured

Si një projektuesi Kryeministri sipërfaqe çelik inox në Kinë, Foshan Hermes (Hengmei) Steel Co, Ltd, themeluar në vitin 2006, e cila përpiqet për risi çelik inox dhe cilësi për më shumë se 10 vjet. Deri tani, ne kemi zhvilluar në një ndërmarrje të madhe të integruar të projektimit materiale çeliku inox-së, të përpunimit.

Lexo më shumë

Arritje të reja

WhatsApp Online Chat !