Embossed Stainless Steel, Decorative Stainless Steel, Pvd Stainless Steel - Hermes Steel
 • Customer1

  Customer1
 • Customer2

  Customer2
 • Customer3

  Customer3
 • Гравиран Фабрика

  Гравиран Фабрика
 • PVD боја Фабрика

  PVD боја Фабрика
 • Покажи соба

  Покажи соба

Избрана Производи

Како главен дизајнер површина од нерѓосувачки челик во Кина, Foshan Хермес (Hengmei) Челик копродукции, Ltd основана во 2006 година, која се залага за иновации нерѓосувачки челик и квалитет за повеќе од 10 години. Досега имаме развиена во голем интегрирано претпријатие за дизајн, обработка на нерѓосувачки челик материјал е.

Прочитај повеќе

Нови пристигнувања

WhatsApp Online Chat !